Wij zijn Sport

 

Het crowdfunding platform voor topsport

Crowdfunding voor sport!
Hoe werkt het?

LOPENDE CAMPAGNES
 

LOPENDE CAMPAGNES

Er is € 663.684 gedoneerd. Hiermee is 72% van de projecten geslaagd.

Deelnemende sporters
 

Lijst van alle sporters

DEELNEMENDE SPORTERS

Lijst van alle sporters

Geslaagde Campagnes

Cheryl de Jong

sidle01
Geslaagd!

Sanne Meijer

sidle01
Geslaagd!

Giulia Lach de Bere

sidle01
Geslaagd!

Team Distance Runners

sidle01
Geslaagd!

Sem Verbeek

sidle01
Geslaagd!

Rugby Nederland Jong Oranje

sidle01
Geslaagd!

Jeroen Piek

sidle01
Geslaagd!

Daphne van der Vaart

sidle01
Geslaagd!

Nederlands Damesteam Floorball

sidle01
Geslaagd!

Victor Ramler

sidle01
Geslaagd!

Steffan Winkelhorst

sidle01
Geslaagd!

Lisanne Bruijsten

sidle01
Geslaagd!

Guy den Heijer

sidle01
Geslaagd!

Nederlands Dames Rugby Team

sidle01
Geslaagd!

Jolanda van Westrenen

sidle01
Geslaagd!

Strike Zone

sidle01
Geslaagd!

Tolga en Ertugrul

sidle01
Geslaagd!

Ilse Bock

sidle01
Geslaagd!

Leiden Atletiek

sidle01
Geslaagd!

Uschi Freitag

sidle01
Geslaagd!

Nederlands Kettlebellsport Team

sidle01
Geslaagd!

Jeanine Grasmeijer

sidle01
Geslaagd!

Bente Obdeijn

sidle01
Geslaagd!

Joost van Wijngaarden

sidle01
Geslaagd!

Micha Beuriot

sidle01
Geslaagd!

Laurens Jan Anjema

sidle01
Geslaagd!

Roy Hoornweg

sidle01
Geslaagd!

Melia Hus

sidle01
Geslaagd!

Clemens Delsink

sidle01
Geslaagd!

Marco Polo Cycling

sidle01
Geslaagd!

Aafke van Leeuwen & Boy Vogelzang

sidle01
Geslaagd!

Rookie Bobteam NL

sidle01
Geslaagd!

Paravolley Heren NL

sidle01
Geslaagd!

Birgit Henrich

sidle01
Geslaagd!

Nederlands Rugbyteam U19

sidle01
Geslaagd!

Skeletonteam Nederland

sidle01
Geslaagd!

Mark van Truijen

sidle01
Geslaagd!

Glenn Smink

sidle01
Geslaagd!

Marion Dekker

sidle01
Geslaagd!

Richard Jansen

sidle01
Geslaagd!

Leiden Atletiek

sidle01
Geslaagd!

Catheleijne Sanders

sidle01
Geslaagd!

Sanne Strabbing

sidle01
Geslaagd!

Lennart Oukes

sidle01
Geslaagd!

Joep Kalverdijk

sidle01
Geslaagd!

Delphine Klopper

sidle01
Geslaagd!

The Dutch

sidle01
Geslaagd!

Aleide Lawant

sidle01
Geslaagd!

Kelly Versteeg

sidle01
Geslaagd!

Floor van Ameyde

sidle01
Geslaagd!

Xavier Maassen

sidle01
Geslaagd!

Mandy Joy Wagemaker

sidle01
Geslaagd!

Dutch Kendo Team

sidle01
Geslaagd!

Yvette Heijt

sidle01
Geslaagd!

CTO Eindhoven Talent Team

sidle01
Geslaagd!

Kimberley Bos

sidle01
Geslaagd!

Jansien van Dijk

sidle01
Geslaagd!

Laurien Hoos

sidle01
Geslaagd!

Jerrel Feller

sidle01
Geslaagd!

Jonathan Mutebwa

sidle01
Geslaagd!

Team Elements

sidle01
Geslaagd!

Colin van Beem

sidle01
Geslaagd!

Isabeau Galiart

sidle01
Geslaagd!

Merel Hoedt

sidle01
Geslaagd!

Gabriela van de Graaf

sidle01
Geslaagd!

Jeffrey Wammes

sidle01
Geslaagd!

ZVL Dames 1

sidle01
Geslaagd!

Douwe Amels

sidle01
Geslaagd!

Sjaak van den Berg

sidle01
Geslaagd!

Wyomi Masela

sidle01
Geslaagd!

Gouden Spike

sidle01
Geslaagd!

Michaela Spaanstra

sidle01
Geslaagd!

Rafik Zohri

sidle01
Geslaagd!

Maarten Hermans

sidle01
Geslaagd!

Giorgio Janmaat

sidle01
Geslaagd!

Beachvolleybalteam Nijland-de Tombe

sidle01
Geslaagd!

Rens Blom

sidle01
Geslaagd!

Ruby Huisman

sidle01
Geslaagd!

AHBC Dames 1

sidle01
Geslaagd!

Pelle Rietveld

sidle01
Geslaagd!

NL Vrouwen IJshockeyteam

sidle01
Geslaagd!

Patriz Gonzalez

sidle01
Geslaagd!

Sam en Sara Wennekes

sidle01
Geslaagd!

Jeroen Wanrooij

sidle01
Geslaagd!

Jerrie van de Kop

sidle01
Geslaagd!

Do Velema

sidle01
Geslaagd!

Savannah Deckers

sidle01
Geslaagd!

Ilse Redeker

sidle01
Geslaagd!

NL heren curlingteam

sidle01
Geslaagd!

Rieneke Terink

sidle01
Geslaagd!

Elke Tiel

sidle01
Geslaagd!

Maarten Hermans

sidle01
Geslaagd!

Mattho Mandersloot

sidle01
Geslaagd!

Mirjam Weerd

sidle01
Geslaagd!